Leg 1 | Saturday 1-Dec-1973 |
|
| SS1 | Coti Chiavari - Stilicione | 21.10 km | |
| SS2 | Orone - Sotta | 21.30 km | |
| SS3 | Porto Vecchio - Zonza | 37.80 km | |
| SS4 | Aullene - Zicavo | 25.10 km | |
| SS5 | Cozzano - Ghisoni | 33.80 km | |
| SS6 | Kamiesh - Zonza | 38.20 km | |
| SS7 | Aullene - Moca Crocce | 18.20 km | |
| SS8 | Argiusta - Forciolo | 15.40 km | |
| | Leg 1 total: | 210.90 km | |
|
Leg 2 | Sunday 2-Dec-1973 |
|
| SS9 | Bottacina - Cortichiato | 10.50 km | |
| SS10 | Tavera - Bastelica | 17.10 km | |
| SS11 | Bastelica - Cauro | 18.80 km | |
| SS12 | Panelca - Ghisoni | 34.60 km | |
| SS13 | Ghisoni - Cross | 16.60 km | |
| SS14 | Muracciole - Rospigliani | 13.00 km | |
| SS15 | Ponte Leccia - Morosaglia | 13.90 km | |
| SS16 | Talasani - La Porta | 24.80 km | |
| SS17 | Luri - Canari | 23.90 km | |
| SS18 | Santo Pietro - Lozari | 43.00 km | |
| SS19 | Calvi - Fango | 32.30 km | |
| SS20 | Fango - Partinello | 31.80 km | |
| SS21 | Ota - Piana | 20.50 km | |
| | Leg 2 total: | 300.80 km | |
| | Rally total: | 511.70 km | |
|